Водоохоронні зони та землі прибережних захисних смуг річки Ікопоть

Левчук Володимир Вікторович

Доброго дня!
ЗАПИТ НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Відповідно до ст. 87 Водного кодексу України, виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад зобов'язані доводити до відома населення, всіх заінтересованих організацій рішення щодо меж водоохоронних зон і прибережних захисних смуг, а також водоохоронного режиму, який діє на цих територіях. Контроль за створенням водоохоронних зон і прибережних захисних смуг, а також за додержанням режиму використання їх територій здійснюється виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад.
Згідно п. 4 постанови КМУ від 08.05.1996 року № 486 із змінами та доповненнями «Про затвердження Порядку визначення розмірів і меж водоохоронних зон та режиму ведення господарської діяльності в них», у межах водоохоронних зон виділяються землі прибережних захисних смуг та смуги відведення з особливим режимом їх використання відповідно до статей 88-91 Водного кодексу України. Також п. 5 даної Постанови передбачено, що розміри і межі водоохоронних зон визначаються проектом на основі нормативно-технічної документації. Проекти цих зон розробляються на замовлення фізичних та юридичних осіб, узгоджуються з власниками землі, землекористувачами, Мінекоенерго, Держводагентством та територіальними органами Держгеокадастру, а на території Автономної Республіки Крим - з органами виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань екології та природних ресурсів, водного господарства та земельних ресурсів і затверджуються відповідними місцевими органами виконавчої влади або виконавчими комітетами рад.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Чи створена та розроблена Старокостянтинівською міською радою та/або її виконавчим комітетом - водоохоронна зона і прибережно захисна смуга річки Ікопоть в межах міста Старокостянтинова (з наданням копії відповідного документа).
2. Надати копію проекту водоохороної зони із прибережно захисною смугою річки Ікопоть в межах міста Старокостянтинова затверджений Старокостянтинівською міською радою та/або її виконавчим комітетом.
3. Копії документів відповідно до яких узгоджувалися із власниками землі та землекористувачами проекти водоохоронних зон, землі прибережних захисних смуг та смуги відведення з особливим режимом їх використання річки Ікопоть в межах міста Старокостянтинова.

Зазначену інформацію та копії відповідних документів, прошу надати у встановлений законодавством термін - 5 днів.

У випадку, не надання запитуваної інформації та копії докумеентів, мною буде оскаржено до Уповноваженого ВРУ з прав людини та до відповідних правоохоронних органів.

З повагою,

Левчук Володимир Вікторович

Старокостянтинів Старокостянтинів, Старокостянтинівська міська рада