Вороги та економіка

Андрій Тищенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Ворожі ресурси безперервним потоком несуть дезінформацію і фейки населенню України Про економічну неспроможність нашої великої країни і вичерпання її економічного потенціалу. Щоб розвінчати жалюгідні спроби ворога ввести в оману український народ прошу направити відомості про (можливо у вигляді звіту за 2023 і 2022 роки) кількість вантажів переміщених за кордон , характер вантажів, через які митні пункти пропуску оформляються товари (назви, місце розташування, обсяг і характер вантажів), вантажообіг з співспредельними країнами, всі дані вказати з поділом на імпорт і експорт. Розміри митних зборів у 2023 році, а також вказати частки товарів у відсотковому співвідношенні.
Яким чином здійснюється митне оформлення в умовах збройної агресії проти портової інфраструктури, які заходи вживаються для захисту митників.

З повагою,

Андрій Тищенко

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

1 Attachment

צ ̦.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]