Встановлення тимчасових споруд

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Іван, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно положень законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.11.2011 № 244, передбачено відповідний порядок встановлення тимчасових споруд.
Підставою для встановлення такої тимчасової споруди є отримання паспорта прив'язки тимчасової споруди на підставі відповідного рішення органу місцевого самоврядування про надання дозволу на її розміщення, а також наявність належним чином укладеного договору щодо пайової участі в утриманні об'єкта благоустрою.
Чепурку О.С, який придбав земельну ділянку у с.Горенка (вул.Раменська,Івана Франка) встановлено більше 7 торгівельних павільйонів.
Надати інформацію щодо:
надання ФОП Чепурку О.С., іншій фізичній особі, або іншому ФОП дозволу на розміщення ТС за адресою - с.Горенка, Києво-Святошинський р-н, с.Горенка, початок вул.Івана Франка,Раменська?
рішення/дозвіл на встановлення тимчасової споруди Чепурко О.С., ФОП Чепурко О.С. будь-якій іншій фізичній особі, Фоп?
копію паспорту прив’язки споруд?
дозвіл на підключення до електроенергії для здійснення комерційної діяльності?
дозвіл на встановлення тимчасових споруд на газових мережах?

З повагою,

Іван

Внутрішня політика,

1 Attachment

Києво-Святошинська районна державна адміністрація Київської області