Втрати від подвійних ударів росії

Віктор Гаврилюк

Доброго дня!

Мене звати Віктор, працюю політичним оглядачем в інтернет-виданні аналітичний портал «Слово і діло» (slovoidilo.ua). Наразі у рамках навчальної програми Data Driven Journalism (journalism-course.data.gov.ua) готую матеріал на тему «Подвійні удари росії – тактика терору»*.

*Довідка: Подвійний удар – це тип військового націлювання. Спочатку вражають військовий об’єкт, чи щось інше. Потім чекають на прибуття рятувальників і знову націлюються на цю ж територію. Ця стратегія спрямована на вбивство цивільних, тому вона є незаконною [М. Гарласко, експерт правозахисної організації РАХ (paxforpeace.nl)].

Одним із кроків плану мого дослідження визначено – зіставлення/порівняння кількості втрат серед рятувальників, медиків, правоохоронців, від подвійних ударів російських військових. Загальна мета: оцінити масштаб терору та запропонувати дії для запобігання втратам.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Скільки працівників Національної поліції України загинуло та було поранено через подвійні удари російських військових протягом повномасштабного вторгнення росії в Україну?

З повагою, Віктор Гаврилюк

СЕД МВС, Міністерство внутрішніх справ України

2 Attachments

На № 484ЗІ від 09.04.2024