З А Я В А про З Л О Ч И Н (кримінальне правопорушення)

Яценко Віктор Леонідович

Доброго дня!

Повідомляю, що цей письмовий електронний лист підписаний мною простим електронним підписом відповідно до приписів закону шляхом додавання до електронних даних, що складають текст листа, даних в текстовій електронній формі, призначених для ідентифікації мене як підписувача листа – а саме власноручного підпису у вигляді мого власного прізвища та ініціалів друкованими літерами такого вигляду: «Яценко В.Л.».
Роз'яснюю, що при підписуванні цього листа я керуюся приписами ст.19.1 Конституції України, яка дозволяє мені, які і будь-якій іншій людині, робити все, що прямо не заборонене законом. Оскільки жодним законом України не заборонене вільне обрання особою форми та способу вчинення простого електронного підпису під зверненням та запитом, форма та спосіб вчинення мною мого електронного підпису під цим листом вільно обрані мною як такі, що найчастіше застосовуються в електронному документообігові України, з використанням наданих сучасними науковими досягненнями в галузі електроніки і запроваджених в реальне життя можливостей, в межах доступних технічних опцій комп’ютерної техніки.
Місцем мого проживання є житло в Україні.
Цей лист є запитом на доступ до публічної інформації.
Цей лист є запитом на доступ до моїх персональних даних та їх захист.
Цей лист є заявою на отримання інформації, необхідної мені для реалізації моїх прав людини.
Цей лист є заявою про вчинення злочинів.
Цей лист є заявою на доступ до суду в частині доступу до матеріалів справи про вчинення злочинів.
У цьому листі я об’єдную вимоги, право на які передбачене законами України «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних», «Про інформацію», «Про звернення громадян», а саме: а) ЗАПИТИ в порядку закону України «Про доступ до публічної інформації»; б) ЗАПИТИ в порядку закону України «Про захист персональних даних»; в) ЗАЯВИ, в порядку закону України «Про інформацію» в сукупності із законом України «Про звернення громадян»; г) ЗАЯВУ про злочини, в порядку КПК України та закону України «Про звернення громадян».
При об’єднанні кількох звернень в одному листі я керуюся приписами ст.19.1 Конституції України, яка дозволяє будь-якій людині робити все, що прямо не заборонене законом. Оскільки жодним законом України ні прямо, ні опосередковано не заборонене об’єднання в одному документі кількох таких вимог, я користуюся своїм конституційним правом, і подаю їх в одному листі.

З А Я В А про З Л О Ч И Н (кримінальне правопорушення)

Це письмове звернення оформлене відповідно до вимог ст.ст.5, 6, 8 закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» та п.п.3.23., 3.22. Національного Стандарту України ДСТУ 2732:2004, затвердженого наказом Держспоживстандарту України від 28 травня 2004р. №97.
Ця письмова заява про злочини подається в порядку Кримінально-процесуального кодексу України для притягнення до встановленої законом кримінальної відповідальності винних посадових осіб.
Ця письмова заява про злочини не подається в порядку закону України «Про звернення громадян».

Факти: займаючи особливо відповідальне службове становище, зловживаючи владою та службовим становищем, діючи умисно, з метою незаконних матеріальних благ, вищі посадові особи Державної аудиторської служби та Східного офісу, уповноважені на виконання функцій держави, вчиняють кримінальні корупційні правопорушення, здійснюють злочинні діяння , приховують факти розкрадання коштів бюджету в особливо великих розмірах.
Із актів перевірок закупівель та ревізій Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області були виключені факти розкрадання коштів бюджету на ремонти доріг на понад як півмільярда гривень. Письмові та усні вказівки керівнику Східного офісу О.Васильєву були надані заступником Державної аудиторської служби Ю.Соляник. Винагороду для заступника Державної аудиторської служби Ю.Соляник було передано керівником Східного офісу О.Васильєвим через представників Державної аудиторської служби В.Костюшка та Т.Боровкової, які нещодавно перебували у м.Дніпро за відповідним наказом. Розмір винагороди , за непідтвердженими даними, склав мільйон доларів США.

На підставі вищевикладеного та керуючись Кримінально-процесуальним кодексом України,

ПРОШУ:

прийняти та зареєструвати цю заяву про злочин (кримінальне правопорушення за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України);
невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання цієї заяви про вчинене кримінальне правопорушення, внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про злочин;
на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, надати наступну інформацію (наступні документи): витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань про злочин.

З повагою,

Яценко Віктор Леонідович