Забезпечення інклюзивного навчання в спеціалізованій школі I-III ступенів № 137 з поглибленим вивченням англійської мови

Юлія Черниш

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Стосовно забезпечення умов реалізації інклюзивного навчання дітей з особливими потребами в спеціалізованій школі I-III ступенів №137 з поглибленим вивченням англійської мови (вул.Ентузіастів, 7/4), прошу надати таку інформацію:

1. Які саме є умови для забезпечення безперешкодного доступу до будівель та приміщень навчального закладу дітей з вадами опорно-рухового апарату, зокрема
тих, що пересуваються на візках, та дітей з вадами зору?

2. Які наявні необхідні навчально-методичні, наочно-дидактичні посібники та індивідуально технічні засоби навчання для дітей з особливими поторебами?

3. Яким був бюджет на організацію всіх вище зазначених умов?

З повагою,

Юлія Черниш

Юлія Черниш

Доброго дня!

Повторно прошу Вас надати інформацію по інформаційному запиту від 03 лютого щодо інклюзивної освіти в Дніпровському районі.

Згідно закону України щодо доступу до публічної інформації розпорядник має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше 5 робочих днів з дня отримання запиту.
В разі подовження строку розгляду в такий самий термін розпорядник має надати документ з поясненнями затримки.

Я сподіваюсь на Вашу змістовну реакцію на даний запит.
Заздалегідь дякую.

З повагою,

Юлія Черниш

Загальний РУО,

1 Attachment

З повагою
загальний відділ управління освіти
559 77 13