Забезпечення обладнання для навчальних кабінетів початкової школи ЗОШ #160 м. Харкова

Мироненко Алла Миколаївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Скільки коштів (у грн) отримав бюджет відділу освіти Немишлянської ОТГ з субвенції ( Кабмін постановою від 17.05.2021 р. № 476) на
забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)

2. Скільки коштів загалом (у грн) спрямовано на закупівлю дидактичних матеріалів для перших класів, на закупівлю меблів для початкової школи, на закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання для початкових класів
Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №160 Харківської міської ради Харківської області (зазначте цифри за цими трьома статтями витрат).

3. Скільки коштів (у грн) на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” спрямовано до Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №160 Харківської міської ради Харківської області. (зазначте суми).

4. Чи зобов'язані батьки учнів початкової школи купувати власним коштом обладнання для облаштування класів комп'ютерним та мультимедійним обладнанням згідно з ТИПОВИМ ПЕРЕЛІКОМ
засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи, затвердженим Наказом Міністерства Освіти і науки України №143 від 07.02.2020 р.?

5. До якого з органів влади необхідно звернутись батькам для забезпечення класу учнів початкової школи всім необхідним обладнанням і хто є уповноваженою відповідальною особою у вирішенні питань забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” ?

З повагою,

Мироненко Алла Миколаївна

Сектор звернень і прийому громадян загального відділу управління з організаційної роботи і загальних питань Адміністрації Немишлянського району Харківської міської ради, Адміністрація Немишлянського району міста Харкова

1 Attachment