Забезпечення підручниками ЗЗСО №83 міста Києва

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Анна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Прошу надати інформацію про Стан забезпечення підручниками учнів сьомих класів ЗЗСО №83 міста Києва 2020-2021 року навчання.

2) Надати копію Запита директора ЗЗСО №83 міста Києва про потребу (нестачу) посібників для 7 х класів на 2020-2021 навчальний рік.

3) Вказати, чи є фактична нестача підручників для сьомих класів у даній школі? (яка саме кількість підручників не вистачає і як буде вирішуватись ця проблема?)

4) В який термін учні 7-х класів ЗЗСО №83 міста Києва будуть забезпечені державними підручниками у повному обсязі?

5) Чи потрібно батькам самостійно купувати ті підручники, в яких є недостача?

6) До яких установ слід звертатись в разі не надання дитині безкоштовних підручників у школі, що по суті являє собою порушення її права на отримання освіти, яка гарантується державою?

З повагою,

Анна

Відділ організації діловодства, Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація

1 Attachment

 

³

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]