Забезпечення програшу у інформаційній війні

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Влад, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Зараз у м.Донецьку за свідченнями мешканців Донеччини та українських джерел інформації, продовжує працювати телевізійна вежа та місцеве телебачення, яке активно транслює програми російського віщання. При цьому російська пропаганда не має ніякої альтернативи з боку українських ЗМІ. Мозки мешканців Донеччини повністю заповнені російськими оцінками та спотворенним сприйняттям реальності, в якій вони живуть. Тому виникають питання. Які здійснені заходи щодо припинення невпинной ворожої пропаганди не тільки на окупованій території, але й у прилеглих до неї містах і селах України? Хто володіє засобами масової інформації і технічними засобами її підтримки на окупованих територіях? Які проти них відкриті кримінальні впровадження за статтями "Зрада Батьківщині", тощо? Чому не відновлена робота зруйнованої телевежі у Славянську, яка могла б протистояти потоку російської пропаганди з Донецька? Чому не зруйнована Донецька телевежа якимось випадковим влучанням як тимчасове рішення проблеми припинення ворожої пропаганди? Суспільство ввічливо запрошує внести ясність у важливе питання ігнорування інформаційної війни з боку української влади, бажаючи уникнути зародження нових паростків недовіри до керівництва країни, а також підозри у пріорітеті інтересів олігархії над національними інтересами України.

З повагою,

Влад

sbu_public, Служба безпеки України

1 Attachment

----- Original Message -----
From: "Влад" <[FOI #2799 email]>
To: "FOI requests at Служба безпеки України" <[Служба безпеки України request email]>
Sent: Sunday, December 07, 2014 7:56 PM
Subject: Інформаційний запит - Забезпечення програшу у інформаційній війні

показати цитоване