забезпечення школи по системі НУШ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Людмила, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Вже закінчується 2018 рік, завершується 1 семестр навчання у школі, а мій син першокласник й досі навчається за старою партою і сидить на старезному і не по росту великому стільцю. В класі немає навіть шафки, куди б можна було покласти зимовий одяг, або спортивну форму. Вчитель, звичайно намагається знайти вихід з цього, наприклад організувати дітям на задніх партах імпровізований "склад" речей, або повісити на стіні дошку з гачками, для курток, за що велике ій спасибі, але це якось слабо вміщається в горде поняття Нова Українська Школа...

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Коли вже врешті-решт Кошарська ЗОШ отримає нові парти, за закупівлю яких Роздільнянська РДА відзвітувала ще влітку ?

2. Чи планується, окрім парт та стільців забезпечення Кошарської ЗОШ ще хоча б якимось меблями (особистими шафками, пуфами, меблями для зберігання дидактичного матеріалу, зошитів, підручників...тощо) ?

3. Чи планується надходження в Кошарську ЗОШ ще якогось дидактичного матеріалу ( словники, фізичні карти, лабораторні набори, політичний глобус, набір "морське дно", мікроскопи, демонстраційні альбоми, контрольно-вимірювальні інструменти та прилади....) за які також було відзвітовано ще до початку навчального року?

4. Чи відповідає вимогам НУШ набір із 6-8 кольорових блоків від конструктора LEGO, які адміністрація передала нашим дітям, вимогам нової реформи освіти?

5. Чи планується в кінці року виділення коштів на поточний, або капітальний ремонт Кошарської ЗОШ? Якщо так, то в якому обсязі і за чий рахунок?

Прошу надати повну відповідь по кожному пункту звернення у відведенний законодавством термін.

З повагою,

Людмила

Одеська обласна державна адміністрація

1 Attachment

osvita-ekonom.viddil,

1 Attachment

--
З повагою,
Департамент освіти і науки ООДА (планово-економічний відділ)
м.Одеса, вул.Канатна, 83.