Заборгованість перед НАК "Нафтогаз України" та копії листів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Валентина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Інформацію про поточну заборгованість ТОВ «ТЕПЛОПОСТАЧ СЕРВІС» (ЄДРПОУ: 43261353) перед НАК «Нафтогаз України» за постачання природного газу котельній, розташованій за адресою Київська область, с. Крюківщина, вул. Панорамна, 2-б (у тому числі із зазначенням штрафів, пені, %річних, інфляції та судових витрат) за період з 2019 року по дату запиту. У разі наявності заборгованості - прошу надати інформацію про реквізити договорів та (або) додаткових угод (номер, дата підписання, предмет договору/угоди), за якими у ТОВ «ТЕПЛОПОСТАЧ СЕРВІС» (ЄДРПОУ: 43261353) зафіксована поточна заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» .

Інформацію про заборгованість ТОВ «ТЕПЛОПОСТАЧ СЕРВІС» (ЄДРПОУ: 43261353), за її наявності, прохання надати у форматі, аналогічному до відповіді на запит за лінком: https://dostup.pravda.com.ua/request/zab...

2) Копії (електронні/скановані) листів від ТОВ «ТЕПЛОПОСТАЧ СЕРВІС» (ЄДРПОУ: 43261353) направлених на адресу НАК «Нафтогаз України» за період з травня 2023 року по дату запиту на інформацію.

З повагою,

Валентина

Доброго дня!

Надсилаю нагадування про необхідність відповісти на запит щодо заборгованості перед НАК "Нафтогаз України" .

З повагою,

Валентина

Акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України”, НАК “Нафтогаз України”

3 Attachments

,

.

 

( ).

 

³ 12

.

, -

- ([1]https://acskidd.gov.ua/verify)

.

: , .

, -p7s.pdf ( ).

ngu[2]@naftogaz.com

 

 

 

 

References

Visible links
1. https://acskidd.gov.ua/verify
2. http://www.naftogaz.com/

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

НАК “Нафтогаз України”

1 Attachment