Забудова на проспекті Перемоги

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Вікторія Іщенко, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Вікторія Іщенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

у лютому 2015 року "Київміськбуд" повідомило, що забудова за адресою проспект Перемоги, 71-А проводиться цілком законно на основі подовженого договору оренди цієї земельної ділянки. Але є інформація, що на сесії Київської міськради у грудні 2014 року рішення про подовження оренди не було підтримане і власник ділянки був про це повідомлений. Тож, яким чином договор оренди був подовжений. Є інформація, що договор був подовжений рішенням суду, який проходив влітку 2015 року. Чи є інформація щодо суду достовірною? якщо так, то прошу надати рішення суду, або інші документи, які підтверджують законність забудови.

З повагою,

Вікторія Іщенко

прес-служба Київміськбуду, ПАТ ХК "Київміськбуд"

1 Attachment

Доброго дня, Вікторіє! Відповіді на запитання, викладені у Вашому запиті, містяться у доданому файлі. У разі необхідності - звертайтесь за додатковою інформацією до прес-служби компанії.

З повагою,
Відділ реклами і зв’язків з громадськістю
ПАТХ «ХК «Київміськбуд»
(044) 280 38 44
http://www.kyivmiskbud.ua/

показати цитоване