Заява про кримінальні правпорушення ОЗГ Охрименків

Григорашенко Анатолій Анатолійович

В порядку ст. 214 КПК України повідомляю про кримінальні правопорушення, передбачені ч.1 ст. 14, ч.3 ст. 28, ч. 4 ст. 186 КК України та ч.4 ст. 191 КК України.

Мені, Григорашенко Анатолієві Анатолійовичу, на праві приватної власності належить земельна ділянка за межами села Флорине у Бершадській міській громаді Гайсинського району Вінницької області з кадастровим номером 0520485600:04:002:0799 площею 2 га (для ведення особистого селянського господарства).

03.10.2023 мною було виявлено, що моя земельна ділянка охороняється невстановленими особами організованої злочинній групі (надалі також - ОЗГ) у складі: Охрименко Борис Миколайович та/або Охрименко Олександр Миколайович та/або Охрименко Сергій Олександрович, Охрименко Юлія Борисівна та/або Охрименко Світлана Василівна та/або Ходак Василь Федотович та іншими невстановленими мною особами. Таким чином, вказані особи вчиняють кримінальне правопорушення, передбачене ч. 4 ст. 191 КК України.

Жодних дороворів щодо землі, урожаю чи з іншого предмету з вказаними фізичними та юридичними особами, кінцевими бенефіціарними власниками яких вони є, я не укладав.

З цього я роблю висновок, що зазначені особи планують здійснити відкрите заволодіння урожаєм кукурудзи на моїй земельній ділянці за допомогою сільськогосподарської техніки, яка перебуває на балансі юридичних осіб, кінцевими бенефіціарними власниками яких є вищезазначені особи.

Таким чином, вищезазначені особи вступили у злочинну змову та здійснюють готування до вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 КК України, а саме: відкрите викрадення урожаю кукурудзи на площі 2 га, яка перебуває у приватній власності Григорашенка А.А., вчинене в умовах воєнного стану.

Окрім того, повідомляю, що члени цієї ж ОЗГ за попередньою змовою зі службовими особами Бершадської міської ради самовільно захопили і незаконно використовують як ріллю сусідню ділянку з кадастровим номером 0520485600:04:002:0800, площею 1.2768 га яка перебуває в комунальній власності (призначення: для сінокосіння). Таким чином, зазначені особами вчиняється кримінальне правопорушення, передбачене ч.4 ст. 191 КК України.

У зв'язку з вищевикладеним, керуючись ст. 55, 60, 214 КПК України,

ПРОШУ:
1. Невідкладно, але не пізніше 24 годин внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про факти викладені в цій заяві.
2. В порядку ст. 60 КПК України надати мені виписку з ЄРДР на електронну адресу: [email address]