Заява про незаконне захоплення землі з боку ОЗГ Охрименків

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Григорашенко Анатолій Анатолійович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Григорашенко Анатолій Анатолійович

Мені, Григорашенку Анатолієві Анатолійовичу, на праві приватної власності належить земельна ділянка за межами села Флорине у Бершадській міській громаді Гайсинського району Вінницької області з кадастровим номером 0520485600:04:002:0799 площею 2 га (для ведення особистого селянського господарства).

03.10.2023 мною було виявлено, що моя земельна ділянка охороняється невстановленими особами організованої злочинній групі (надалі також - ОЗГ) у складі: Охрименко Борис Миколайович та/або Охрименко Олександр Миколайович та/або Охрименко Сергій Олександрович, Охрименко Юлія Борисівна та/або Охрименко Світлана Василівна та/або Ходак Василь Федотович та іншими невстановленими мною особами.

Жодних дороворів щодо землі, урожаю чи з іншого предмету з вказаними фізичними та юридичними особами, кінцевими бенефіціарними власниками яких вони є, я не укладав.

З цього я роблю висновок, що зазначені особи планують здійснити відкрите заволодіння урожаєм кукурудзи на моїй земельній ділянці за допомогою сільськогосподарської техніки, яка перебуває на балансі юридичних осіб, кінцевими бенефіціарними власниками яких є вищезазначені особи.

Окрім того, повідомляю, що члени цієї ж ОЗГ за попередньою змовою зі службовими особами Бершадської міської ради самовільно захопили і незаконно використовують як ріллю сусідню ділянку з кадастровим номером 0520485600:04:002:0800, площею 1.2768 га яка перебуває в комунальній власності (призначення: для сінокосіння).

У зв'язку з вищевикладеним,

ПРОШУ:
1. Невідкладно, вчинити дії в рамках ваших законних повноважень для припинення незаконного використання земель комунальної та приватної власності з боку вищезазначених осіб.
2. Надати мені письмову відповідь на електронну адресу: [email address]

З повагою,
Григорашенко А.А.
вулиця Юрія Коваленка, 58, Флорине, Вінницька область, 24405
тел: 096 849 39 93

Відділ розгляду звернень та прийому громадян - Центральний апарат, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment

Відділ розгляду звернень та прийому громадян - Центральний апарат, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

1 Attachment