Заява про злочин (в порядку ст. 214 КПК України)

Павленко Юрій Євгенійович

В порядку ст. 214 КПК України повідомляю про обставини, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопрушення.

НАЦІОНАЛЬНА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА «ПРОМЕТЕЙ» має первинний статус і діє в КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВІ «ВІННИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №2» (код ЄДРПОУ 05484451). В ході здійснення громадського контролю за додержанням законодавства про працю НПС «ПРОМЕТЕЙ» виявила порушення законодавства про працю, а саме: адміністрацією КНП «ВМКПБ №2» працівникам не виплачується нарахована заробітна плата за жовтень-грудень 2022 року. Станом на 24.12.2022 виплачено лише 20% заборговансті за жовтень.

Вказані дії керівника закладу Яровенко В.М. є умисними і направлені на шантаж працівників з метою примусу їх до звільнення, погодження на реорганізацію закладу, яку трудовий колектив оскаржує в суді.

Даний факт опубліковано у засобі масової інформації «20 хвилин» за інтернет- посиланням: https://vn.20minut.ua/analitika-i-public...
У вказаній публікації Яровенко В. підтверджує, що для погашення заборгованості необхідна нібито реорганізація (по суті, знищення) закладу.

Економічних підстав для невиплати зарплат не вбачаємо, оскільки НСЗУ переказує кошти за послуги закладу.

На нашу думку, переказані кошти використвуються не за цільовим призначенням.
Таким чином, Яровенко Вікторією Миколаївною за попередньою змовою з невстановленими службовими особами Вінницької міської ради, які зацікавлені в закритті закладу, вчиняється кримінальне правопорушення, передбачене частиною 2 статті 175 КК України, а саме: безпідставна невиплата заробітної плати, вчинена внаслідок нецільового використання коштів, призначених для виплати заробітної плати.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 214 КПК України,
ПРОШУ:
1. Невідкладно, але не пізніше 24 годин внести відомості до ЄРДР та розпочати досудове розслідування.
2. Надати мені виписку з ЄРДР на електронну та поштову адреси.

Керівник НПС "Прометей"
Павленко Юрій Євгенійович
Тел.: +380730968898
[email address]

Mail Delivery Subsystem, Вінницька окружна прокуратура

Your message to <[Вінницька місцева прокуратура request email]> was automatically rejected:
Quota exceeded (mailbox for user is full)