заявки на участь у конкурсній комісії з обрання керівників Чорноморських ЗОШ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Світличний, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Світличний

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи), що становить суспільний інтерес:

- про заявки, які подані від інститутів громадянського суспільства (громадських об’єднань керівників закладів освіти, професійних об’єднань педагогічних працівників, районної (міської) профспілкової організації та інших громадських формувань, а також експертів, фахівців у сфері загальної середньої освіти тощо), в т.ч. прізвище та ім'я представника, який подав таку заявку, а також повну назву та код (за наявності, або докази легалізації громадського формування в установленому законодавством порядку) такого інституту громадянського суспільства

Інформацію прошу надати окремо щодо кожної школи, в якій оголошено конкурс на посаду керівника.

З повагою
Олександр Світличний

Тетяна Соцька,

1 Attachment

--
З повагою,
консультант ЦПРПП
Соцька Т.І.
80679478677