Захоплення ділянки та ймовірна незаконна забудова

Тетяна Батанова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Інформацію про цільове призначення ділянки, власника та орендаря ділянки (якщо такий є), плани використання ділянки, проекти будівництва чи благоустрою на цій ділянці з посиланнями на відповідні акти та постанови.

Ділянка, про яку йдеться, обмежена вул. Прилужною, прибудинковою територією (під'їзд і самовільний паркінг) житлового будинку по вул. Миколи Ушакова 14-А та виїздом з території підстанції швидкої допомоги № 16, а також частково межує з територією підстанції та відгороженою ділянкою (неясної власності) з двома закинутими одноповерховими цегляними будинками поруч із підстанцією. Посилання на теперішній запит-звернення на сайті міського контакт-центру 1551 http://map.1551.gov.ua/main/request/%D0%... де є фото ділянки.

Кілька років ми з моїм чоловіком зверталися до ЖЕКу № 7 Святошинського р-ну та на міський контакт-центр 1551 з приводу прибирання сміття на цій ділянці, що з часом було виконано. Одразу після того на цій ділянці з невідомою метою невідомими особами було складовано бетонні блоки. Кілька днів тому невелику частину з цих блоків було кимось вивезено. За останні кілька діб (ймовірно, вночі) по периметру ділянки викопані лунки для встановлення стовпів та, певно, паркану, а також вкопано й зацементовано один металевий стовп.

З повагою,

Тетяна Батанова