ЗАХОПЛЕННЯ земельної ділянки та бідівельні роботи Львів, вулиця Кузневича, 16А

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Мельник Микола Володимирович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Мельник Микола Володимирович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

ЗАХОПЛЕННЯ земельної ділянки та бідівельні роботи Львів, вулиця Кузневича, 16А

1) Най якій підставі (прошу надати комії дозвільних документів) та з чийого дозолу (рішення, наказ посатанова) відбуваються будівельні роботи в скері між вулицею Кузневича та Сяйво-Городоцька, біля ресторану "Тарон" - Львів, вулиця Кузневича, 16А?

2) Прошу такою повідомити, чи щодо даного факту(незаконно будвницьва та захоплення земельної ділянки) внесені відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань? і чи розслідується дана справа??

3) Також прошу правоходорі органий датади відповідь та інформацію чи проводяться рослідуваня, щодо місцевих органів влади, Львова відносно бездіяльності в даному питані? Чи воводиться рослідування?

https://ibb.co/s26Nnnk
https://ibb.co/Y7gDR2Z
https://ibb.co/pf0hv5c
https://ibb.co/5WFwGZC

З повагою,

Мельник Микола Володимирович

Львівська обласна державна адміністрація

1 AttachmentІнспекція Державного архітектурно-будівельного контролю,

1 Attachment

æ Ȧ-Ħ

æ Ȧ-Ħ

:254-66-90 (. 254-66-90)

. , 7

צ, צ . 79000

www.city-adm.lviv.ua/

 

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]