Закоди контролю в умовах воєнного стану

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Григорашенко Анатолій Анатолійович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Григорашенко Анатолій Анатолійович

Листом Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області на мій запит від 04.06.2024 року повідомлено:
"...відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2022 року №303 «Про припинення заходів державного нагляду (контролю) і державного ринкового нагляду в умовах воєнного стану», Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області припинено проведення планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) на період воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №64 «Про введення воєнного стану в Україні».
Окрім цього, станом на дату отримання запиту на публічну інформацію,
перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства Приватного
акціонерного підприємства «Хмельницьке виробниче сільськогосподарське рибоводне підприємство» впродовж 2022-2024 років Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області не проводились."

Разом з тим, на офіційному сайті ДЕІ з посиланням https://www.dei.gov.ua/post/z-24-po-30-t...... вбачаєтсья наступна інформація:

"Проведено 352 заходи контролю у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.

Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 85 тис. грн. До Державного бюджету стягнуто 74 тис. грн. За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 10 млн 944 тис. грн. Загальна сума пред’явлених претензій та позовів складає 1 млн 76 тис. грн. Стягнуто збитків у добровільному та примусовому порядку на суму 1 млн 690 тис. грн."

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- яким чином, на підставі яких законодавчих актів ДЕІ проводить заходи заходи контролю у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів під час воєнного стану?

З повагою,
Григорашенко Анатолій Анатолійович

Управління правового забезпечення Держекоінспекції, Державна екологічна інспекція України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]