Закон 3633-ІХ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Зорян, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Запит на інформацію
В порядку Закону України«Про доступ до публічної інформації»
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» та ст . 34, 40 Конституції України кожному гарантовано право на доступ до публічноїі нформації.
За п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про доступ до публічної інформації» право на доступ до публічної інформації гарантується обов'язком розпорядників інформації надавати та оприлюднювати інформацію,крім випадків, передбачених законом.
В той час, як за визначенням ст. 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації»публічна інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація,що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків,передбачених чинним законодавством,або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень ,інших розпорядників публічноїі нформації , визначених цим Законом.
Публічна інформація є відкритою, крім випадків, встановлених законом.Інформація на запит надається безкоштовно.
При цьому , розпорядниками інформації для цілей цього Закону визнаються суб'єкти владних повноважень - органи державної влади, інші державні органи, органи місцевого самоврядування,органи влади Автономної Республіки Крим,інші суб'єкти,що здійснюють владні управлінські функції відповідно до законодавства та рішення яких є обов'язковими для виконання. (ст. 14 Закону України«Про доступ до публічної інформації»).
Згідно з п. 2 ч. 1 ст. 5 Закону України«Про доступ до публічної інформації » доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію.
Враховуючи викладене на підставі статей 1,13,19,20 Закону України « Про доступ до публічноїі нформації » ст. 34, 40 Конституції України,

- Прошу надати відповідним чином ,засвідчену копію оригіналу закону 3633-ІХ ,з підписом Презедента України Зеленського Володимира Олександровича .Прошу надати відповідним чином ,засвідчену копію оригіналу цього ж закону з підписом Голови Верховної Ради Стефанчука Руслана Олексійович , з відповідними державними символами,згідно статті 20 Конституції України .

З повагою: Тимків Зорян Миколайович

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

2 Attachments