Закон

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Електронну копію паперового примірника Закону про утворення територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Копію нормативних актів, які надають повноваження Президенту України продовжувати воєнний стан без оголошення стану війни (згідно пункту 19 статті 106 Конституції України).

Закон про утворення Національної Поліції України з підписом Президента України, закріпленною Державною печаткою України відповідно до закону про Велику Державну печатку України 1230/96 від 19.12.1996р. Документ повинен містити юридично законний факт створення юридичної особи публічного права.

Відповідь на запит на інформацію надайте не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту (згідно ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року).

З повагою,

Тетяна

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

2 Attachments