Закон про обов'язок людини мати документи

У цього запиту дуже багато відповідей, тому вони розміщені на кількох сторінках:

Женчина Инна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- закони України та закони міжнародного публічного права згідно яких людина (у тому числі людина, що знаходиться у правовому статусі - людина, та правосуб'єктності - людина) повинна мати паспорт (громадянина або закордонний);

- закони України та закони міжнародного публічного права згідно яких людині (у тому числі людині, що знаходиться у правовому статусі - людина, та правосуб'єктності - людина) заборонено не мати паспорт (громадянина або закордонний);

- яким документом згідно законів України та законів міжнародного публічного права, людина може підтвердити свій правовий статус та правосуб'єктність людини, для того щоб користуватися правами та свободами людини, прописаними у Конституції Украіни, Загальній декларації прав людини, Міжнародному пакті про громадянські та політичні права, і .т.п.?

Відповідь надайте у визначений законодавством термін, на мою електронну адресу, котру я вказала в формі реєстрації на даному сайті.

З повагою,

Людина, женчина Інна Олексіівна Пасічнчіченко

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ,

3 Attachments

Женчина Инна

Я не получмла ответы на свой запрос. От словам"совсем" не получила. То, что вы мне выслали не имеет никакого отношения к запросу.