Закон України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Yuriy, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Людина, мужЧИНа, Українець
громадянин держави Україна
Юрій Мачинський
проспект Соборності, будинок 40, квартира 27
м.Луцьк, Україна, [43007]
e-mail: [email address]

До керівника
юридичної особи який діє в інтиресах
безконституційної Української РСР
(з 14.09.1991р. - УКРАЇНА)
Верховної Ради України
код за ЄДРПОУ: 20064120
иця Михайла Грушевського, 5, Київ, 01008

Конституція України стаття 85 абзац 3, Верховна Рада України є єдиним органом законодавчої влади, що вповноважений ухвалювати закони.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати завірену належним чином фотокопію оригіналу ЗАКОН УКРАЇНИ Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. на бумажному носію з усіма атрибутами легітивності.

2. Надати завірену належним чином фотокопію оригіналу ПОСТАНОВИ КАБІНЕТА МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 7 вересня 1998 р. № 1388 Київ Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, на бумажному носію з усіма атрибутами легітивності.

Відповідь на даний запит надати впродовж встановленого відповідним законом строку (п'ять днів), на мою домашню адресу та e-mail які зазначені вище.

Людина, мужЧИНа, Українець
громадянин держави Україна
Юрій Мачинський

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

2 Attachments