Закон України

Людина, мужЧИНа, Українець
громадянин держави Україна
Юрій Мачинський
проспект Соборності, будинок 40, квартира 27
м.Луцьк, Україна, [43007]

До особи яка взяла на себе обов'язок
відповідати від імені розпорядника інформації
юридичної особи який діє в інтиресах
безконституційної Української РСР
(з 14.09.1991р. - УКРАЇНА)
Верховної Ради України
код за ЄДРПОУ: 20064120
АДАМОВИЧ НАТАЛІЇ
вул. Михайла Грушевського, 5, Київ, 01008

Повідомлення - вимога
Конституція України стаття 85 абзац 3, Верховна Рада України є єдиним органом законодавчої влади, що вповноважений ухвалювати закони.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надати завірену належним чином фотокопію оригіналу ЗАКОН УКРАЇНИ Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. на бумажному носію з усіма атрибутами легітивності.
2. Надати завірену належним чином фотокопію оригіналу ПОСТАНОВИ КАБІНЕТА МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 7 вересня 1998 р. № 1388 Київ Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів, на бумажному носію з усіма атрибутами легітивності.

Беручи до уваги інформацію, що відповідно до частини другої статті 21 Закону, а також пункту 4 Порядку відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, затвердженого розпорядженням Керівника Апарату Верховної Ради України від 31.05.2011 р. № 2941, якщо задоволення запиту на інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк документів. Зазначеним Порядком також встановлено, що відповідь на запит надається після отримання документів, що підтверджують повну оплату витрат, пов'язаних з наданням відповіді.

Прошу надіслати мені мужЧИНі з іменем Юрій відповідний рахунок на мій e-mail, на відшкодування фактичних витрат на їх копіювання (перші 10 сторінок виготовляються безкоштовно).

Відповідь на даний запит надати впродовж встановленого відповідним законом строку (п'ять днів), на мою домашню адресу та e-mail які зазначені вище.

Людина, мужЧИНа, Українець
громадянин держави Україна
Юрій Мачинський