Законність медичних послуг

людина з повними правами: Сергій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, ч.2 ст. 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації.

Керуючись статтею 40 Конституції України - Усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Відповідно до статті 19 загальної декларації прав людини - Кожна людина має право на свободу переконань i на вiльне їх виявлення; це право включає свободу безперешкодно дотримуватися своїх переконань та свободу шукати, одержувати i поширювати iнформацiю та iдеї будь-якими засобами i незалежно вiд державних кордонiв.

У вирішальній частині рішення Конституційного Суду України від 29 травня 2002 року N 10-рп/2002 Справа N 1-13/2002 сказано: Поняття медичної допомоги, умови запровадження медичного страхування, у тому числі державного, формування і використання добровільних медичних фондів, а також порядок надання медичних послуг, які виходять за межі медичної допомоги, на платній основі у державних і комунальних закладах охорони здоров'я та перелік
таких послуг мають бути визначені законом.

вимагаю надати наступні документи які не суперрчіть статті 49 Конституції України :

-- завірену фото-копію закону який регулює/встановлює ціни та перелік платних послуг в державних і комунальних закладах охорони здоров'я з підписом Президента України, закріпленною Державною печаткою України відповідно до Указу про Велику Державну печатку України 1230/96 від 19 грудня 1996 року.

-- завірену фото-копію закону який тлумачить поняття - "медичні послуги", з підписом Президента України, закріпленною Державною печаткою України відповідно до Указу про Велику Державну печатку України 1230/96 від 19 грудня 1996 року.

-- завірену фото-копію закону який дозволяє органам влади, органам місцевого самоуправління тощо, самостійно регулювати/встановлювати ціни та перелік платних послуг з підписом Президента України, закріпленною Державною печаткою України відповідно до Указу про Велику Державну печатку України 1230/96 від 19 грудня 1996 року.

З повагою,

людина з повними правами: Сергій

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

4 Attachments

1 Attachment

צ ̦.

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Євгеній В’ячеславович Гончар,

1 Attachment