Закупіві харчування

Тетяна Мушка

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

11 березня стало відомо про укладення ДОТом прямих харчових договорів. З ким саме ДОТ не інфорпмував. Однак, як стало мені відомо мова про ТОВ "БУСЬКИЙ КОНСЕРВНИЙ ЗАВОД".

Це ТОВ відомо тим, що вже годувало Нацгвардію неякісною тушонкою.
Також це підприємство має підписанта і засновника – Олександра Лапшина, що є фактчно представинком родиниГринкевичів.

Крім того, заданими розслідування «hromadske»:
«Як встановили журналісти-розслідувачі, у травні 2023 року Світлана Гринкевич придбала дві квартири у Новопечерських Липках у Києві на 50 та 123 квадратних метри по сусідству. Тоді схожі апартаменти коштували 20 мільйонів гривень.
Через день після арешту Ігоря Гринкевича, 31 грудня, Світлана взяла кредит на 5 мільйонів гривень у Олександра Лапшина. А 2 січня вона наклала через цей кредит обтяження на обидві квартири у нотаріуса. Іпотекотримачем обох квартир є Олександр Лапшин. Відповідно, поки Світлана Гринкевич не поверне борг, квартира є недоступною для арештів і конфіскацій», - повідомляє hromadske.

Відповідно, договори ДОТ на харчування укладені сьогодні без прозоро і з компанією, підконтрольною родині Гринкевичів, власник якої - тримач майна Гринкевичів та допомогає їм уникнути арештів в рамках кримінального провадження ДБР!

А тому, прокоментуйте ці факти!

Повідомте про заходи МОУ, які міністерство готове чи буде вживати з цього приводу?

З повагою,

Тетяна Мушка