Закупівлі НУШ 2

Доброго дня!
Повторно надсилаю запит замість відхиленого №37/2636.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію інформації, подання, заяви, потреби, бюджетного запиту або будь-якого іншого запиту директора КЗО "НВК №106" ДМР(вул.Метробудівська,7) на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237).

2. Коли, ким та в якому обсязі(грн. та шт.) були або будуть профінансовані та здійснені закупівлі для забезпечення потреб перших класів КЗО "НВК №106" ДМР по програмі "Нова українська школа" в 2018 році загалом та по кожній статті:
- меблі (одномісні парти, стільці, шафи, персональні контейнери для зберігання канцтоварів на кожного учня, крісла-мішки, килим для ранкових зустрічей, подушки для сидіння);
- комп’ютерне обладнання(інтерактивні проектори з екранами до них, ноутбуки, БФП, папір та чорнила для БФП);
- додаткове обладнання (телевізори, мультимедійні дошки, магнітно-маркерні дошки та витратні матеріали для них),
- підручники та зошити для перших класів за програмою Нової української школи з усіх предметів;
- дидактичні матеріали(комплекти для навчання з математики, письма англійської мови та навколишнього світу, таблиці, настінні карти, розвивальні ігри, роздаткові матеріали, набори карток, демонстраційні моделі, плакати, муляжі, глобуси, мікроскопи, музичні інструменти тощо).
Які строки поставок у школу всього вищезгаданого?

Якщо Дніпровська міська рада не є розпорядником цієї інформації, то повідомте, до кого слід перенаправити мій запит. До початку навчального року залишається кілька днів, але класи досі не обладнані згідно з вимогами НУШ.

З повагою,

Журавель Ганна Ігорівна [email address]