Запит 616 додаток1

Елена Смоляр

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
«КОРУПЦІЯ - СТОП»
65033, Україна, м. Одеса, вул. Новікова 2а, буд. 42а
Тел./факс: + 38048 795 44 02
e-mail: [[[email address]]]
ЄДРПОУ: 23211432

Запит на отримання публічної інформації
(в порядку ст. 19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»)
Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу повідомити наступну інформацію(згідно с Постановою суду, підійде в електронному виді):
1. Чи укладались Одеською міською радою за останні три роки, через Департаменти, чи комунальні підприємства, договори «балансоутримання» місць для паркування транспортних засобів на паркувальних майданчиках та виделиних стоянках(що побудовані за рахунок міського бюджету), на адреси, що не присутні в рішенні тендеру-конкурсу, який провів Департамент транспорту Одеської міської ради
2. Якщо укладались прошу повідомити списком: найменування Операторів, суму сплати коштів до бюджету, адреси, площі, та суму сплати по додатковій угоді №1 до цих договорів.
Просимо дати відповідь с зазначенням кожного пункту окремо.
Для Одеської міської ради, бажано форму відповіді взяти у Департаменту фінансів.
Звертаємо Вашу увагу, що надання відповіді на кшталт «запитувана інформація розміщена на сайті/стенді або у іншому доступному місці» є порушенням Закону України «Про доступ до публічної інформації».
У випадку, якщо запитувана інформація буде перевищувати 10 сторінок, гарантуємо відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк згідно зі статтею 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Звертаємо Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, ми будемо змушені звертатись за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Відповідь просимо надати заявнику або його представнику особисто та направити на фактичну адресу організації, що зазначена на бланку.
Копію відповіді направити на електронну поштову скриньку організації та розмістити на сайті Єдиного центру звернення громадян.
Голова правлiння Ігор Вікторович Француз

Департамент транспорта,

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Департамент транспорта,

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Департамент транспорта,

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Департамент транспорта,

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]