ЗАПИТ

Антон Філіппов

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи було обмеження відвідування сесій та комісій для громадян та журналістів в період карантину? Яка ситуація станом на зараз?
2. Чи запроваджували онлайн трансляції сесій та постійних комісій?
3. В якому режимі працювали депутатські приймальні в період карантину? В якому режимі працюють станом на зараз?
4. Чи були обмеження доступу громадян до будівлі міськради та кабінетів чиновників? Яка ситуація станом на зараз?

Якщо обмеження у доступі для журналістів та громадян на пленарні засідання сесій та засідання постійних комісій, до будівлі міськради та кабінетів чиновників були, то:

- просимо надати електронні копії документів, які регулювали доступ громадян та журналістів до будівлі Вінницької міськради, а також на пленарні засідання сесій та на засідання постійних комісій Вінницької міської ради, станом на 10 березня 2020 року;

- просимо надати електронні копії документів, якими вводили зміни в правила доступу громадян та журналістів до будівлі Вінницької міськради, а також на пленарні засідання сесій та на засідання постійних комісій Вінницької міської ради, після 12 березня 2020 року.

З повагою,

Антон Філіппов

ВідділЗвернень, Вінницька міська рада

Відповідно до §3 розділу 10 регламенту виконавчих органів Вінницької міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 30.01.2020р. №252, зі змінами, усі запити, що надходять до Вінницької міської ради, її виконавчих органів, реєструються виключно відділом звернень апарату міської ради та її виконкому, що організовує доступ до публічної інформації.
Ваш запит отримано та зареєстровано 24.06.2021р., реєстраційний індекс: Ф-01-98596.

ВідділЗвернень, Вінницька міська рада

10 Attachments