ЗАПИТ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Антон Філіппов, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Антон Філіппов

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи було обмеження відвідування сесій та комісій для громадян та журналістів в період карантину? Яка ситуація станом на день отримання запиту?
2. Чи запроваджували онлайн трансляції сесій та постійних комісій?
3. В якому режимі працювали депутатські приймальні в період карантину? В якому режимі працюють станом на день отримання запиту?
4. Чи були обмеження доступу громадян до будівлі міськради та кабінетів чиновників? Яка ситуація станом на день отримання запиту?

Якщо обмеження у доступі для журналістів та громадян на пленарні засідання сесій та засідання постійних комісій, до будівлі міськради та кабінетів чиновників були, то:

- просимо надати електронні копії документів, які регулювали доступ громадян та журналістів до будівлі Сумської міськради, а також на пленарні засідання сесій та на засідання постійних комісій Сумської міської ради, станом на 10 березня 2020 року;

- просимо надати електронні копії документів, якими вводили зміни в правила доступу громадян та журналістів до будівлі Сумської міськради, а також на пленарні засідання сесій та на засідання постійних комісій Сумської міської ради, після 12 березня 2020 року.

З повагою,

Антон Філіппов

ДКІП - Сектор забезпечення доступу до публічної інформації, Сумська міська рада

2 Attachments

!

.

 

 

0 (542) 700-611

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]