Запит

Валерій Олександров

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На якій підставі кваліфікаційна-дисциплінарна комісія прокуратури допустила до участі в доборі на 200 посад прокурорів окружних прокуратур кандидатів, які на момент подання документів вже брали участь у доборі на 90 посад????

Хоча ПОЛОЖЕННЯМ про порядок розгляду питань та підготовки матеріалів щодо
проведення добору кандидатів на вакантну (тимчасово вакантну)
посаду прокурора окружної прокуратури чітко визначено, що ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішенням відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження
26 жовтня 2021 року № 11зп-21 чітко передбачено, що не можуть бути допущені до участі у доборі кандидати на посаду прокурора окружної прокуратури, які на момент звернення до Комісії, є учасниками такого добору та перебувають у резерві (пункт 1.3).

Шановний Офіс Генерального прокурора, будь ласка, зверніть на це увагу, оскільки КДКП порушує законодавство та власні ж нормативні акти вже не вперше!!!

На попередній запит КДКП відповіді не надала, порушивши строк розгляду!

З повагою,

Валерій Олександров

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

Відповідно до Положення про порядок роботи з документами у Верховній Раді України, затвердженого розпорядженням Голови Верховної Ради України від 08.02.2021 р. № 19:
1. Приймання службової кореспонденції, що надходить до Верховної Ради України, у тому числі до її органів та Апарату, народних депутатів України здійснюється структурним підрозділом з документального забезпечення засобами поштового зв'язку та/або через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади (далі – СЕВ ОВВ).
2. Звернення у паперовій формі подаються до Верховної Ради України:
1) засобами поштового зв’язку;
2) безпосередньо на особистому прийомі у приймальні Верховної Ради України;
3) через уповноважену особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства;
4) через скриньку "Для звернень громадян", розміщену у приймальні Верховної Ради України за адресою вул. Банкова, 6-8.
Звернення в електронній формі (далі – електронне звернення), надіслане на адресу Верховної Ради України, приймається централізовано структурним підрозділом з питань звернень громадян шляхом заповнення громадянином електронної форми на веб-порталі "Електронний кабінет громадянина" офіційного веб-сайту Верховної Ради України (режим доступу: https://itd.rada.gov.ua/idsrv/).
Застосування кваліфікованого електронного підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
Електронне звернення без кваліфікованого електронного підпису надсилається у вигляді сканованого або фотографованого письмового звернення з підписом заявника із зазначенням дати.
3. Запит на інформацію подається на вибір запитувача в усній або письмовій формі (засобами поштового зв’язку, факсом, телефоном, електронною поштою (централізовано на єдину електронну адресу запитів на інформацію Апарату [Верховна Рада України request email]), шляхом заповнення електронної форми запиту на інформацію в "Електронному кабінеті громадянина" офіційного веб-сайту Верховної Ради України, через СЕВ ОВВ).

Апарат Верховної Ради України

показати цитоване

Валерій Олександров

Доброго дня!

А до чого тут це? Зареєструйте, будь ласка, та скеруйте за належністю.

З повагою,

Валерій Олександров