Запит

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Людина у статусі Людини,живий МужЧина з власним ім‘ям Віктор син Олександра по роду Новицький по праву народженн
основний кредитор,як агент для штучної людини Новицький Віктор Олександрович 04200 м.Київ вул.Дубровицька 5 кв.83 , email:[email address]

Офіс Президента України вул. Шовковична, 12, м. Київ mailto:[email address]
Зеленському Володимиру Олександровичу

Волевиявлення-Запит
Я, людина з власним ім’ям Віктор, ПОВІДОМЛЯЮ Вас, про те, що згідно статті 6 «Загальної декларації прав людини» (ООН 1948 року) та статті 16 «Міжнародного пакту про громадянські та політичні права» (ООН 1966 року) - ДЕ Б Я НЕ ПЕРЕБУВАВ, МАЮ ПРАВО НА ВИЗНАННЯ МОЄЇ ПРАВОСУБ'ЄКТНОСТІ,«Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави». (Стаття 3 Конституції України).
«...Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами...». (Стаття 5 Конституції України).
«Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та
законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей».
(Стаття 68 Конституції України).
«Народне волевиявлення здійснюється через вибори, референдум та інші форми безпосередньої демократії». (Стаття 69 Конституції України).:
- мій правовий статус – Людина;
- моя правосуб’єктність – Людина.
Від: Людини зі власним ім’ям Віктор, діючій у міжнародному правовому статусі Людини
Звертаю Вашу увагу на те, що Я, діючи у міжнародному правовому статусі Людини з повними правами - не є юридичною фікцією: «фізична особа», «особа», «громадянин», «громадянин України», «особа без громадянства», «мігрант», «апатрид», «не встановлена особа», 3. «іноземець». Забороняю застосовувати до мене правові презумпції та фікції.

ЗАПИТ
Згідно статті 3 Конституції України «Держава (в особі посадових осіб всіх її органів) відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави», тому
Керуючись ст.ст.3, 5 ,8, 13, 14, 19, 22, 23, 28, 32, 34, 40, 69 Конституції України, ст. ст. 2, 5, 10, 20, Закону України "Про інформацію", ст. ст. 3, 4, 5, 10, 14, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації"
Доручаю надати інформацію (завірену належним чином уповноваженою посадовою особою)
1.Вимагаю надати відповідь чи діє на сьогодні ст.55 Бюджетного Кодексу України.
2. Чи повинні Люди сплачувати за ЖКХ ,газ,воду,опалення та електроенергію якщо у них немає публічного договору підписаного власноруч з компаніями юридичної особи приватного права.
3. Чи повинні Люди сплачувати підкинуті бумажки в поштову скриньку на оплату послуг без печатки і підпису бухгалтера компанії юридичної особи приватного права.
Всю запитану інформацію надати у строки відповідно до законодавства у форматі А4 без перегинів і надіслати на адресу: 04200,Київ ,вул.Дубровицька буд.5 кв.83 та на email: [email address]
Мужчині Віктору

Обробку персональних даних дозволяю лише в рамках цього запиту.
Іншу обробку персональних даних, забороняю!
У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю до розпорядника відповідної інформації, згідно до вимог ЗУ «Про доступ до публічної інформації»,
та ЗУ «Про інформацію»

Пайовий власник загальної державної власності
Автограф:В.У. Віктор А.R.

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment