Запит

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Володимир, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 5, 8, 13, 19, 38, 40, 56, 60, 68 Конституції України
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Копію розпорядження начальника обласної військової адміністрації про призначення коменданта або комендантів у Тернопільській територіальній громаді/ Тернопільській міській раді.

Нагадую, що згідно ст. 20 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.
Відповідь - оформлену належним чином згідно ДСТУ , із зазначенням номера вхідного документу, з розшифровкою підпису відповідальної особи та завірену мокрою печаткою надайте по суті та згідно хронології питань.
У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.

З повагою,
Володимир Петрович

Доброго дня!
Нагадую про необхідність відповісти на мій запит!

З повагою,

Володимир Петрович

Тернопільська обласна рада

1 Attachment

Доброго дня, надсилаємо повторно відповідь

Тернопільська обласна рада

1 Attachment

Доброго дня, надсилаємо повторно відповідь

Тернопільська ОДА,

2 Attachments

03-3425/42 : 01.04.2024

:
.

ϳ: ʳ

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Тернопільська обласна рада

1 Attachment

РОЗ'ЯСНЕНО...   Щодо призначення коменданта у Тернопільській громаді.