Запит до Гореницької сільської ради з приводу інформації про витрачання коштів громади!!!

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Слава Пуригін, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Слава Пуригін

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно ст. 29 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про інформацію» - Поширення суспільно необхідної інформації
1. Інформація з обмеженим доступом може бути поширена, якщо вона є суспільно необхідною, тобто є предметом суспільного інтересу, і право громадськості знати цю інформацію переважає потенційну шкоду від її поширення.
2. Предметом суспільного інтересу вважається інформація, яка
свідчить про загрозу державному суверенітету, територіальній
цілісності України; забезпечує реалізацію конституційних прав,
свобод і обов'язків; свідчить про можливість порушення прав
людини, введення громадськості в оману, шкідливі екологічні та
інші негативні наслідки діяльності (бездіяльності) фізичних або
юридичних осіб тощо.

Я вважаю, що розпорядник інформації, а саме Гореницька сільська рада, вводить громадськість в оману та нераціонально витрачає кошти громади. Вся запитувана мною інформація стосується доходів та видатків Гореницької сільської ради, а також орендарів об"єктів нерухомості, що належать громаді, а тому становить суспільний інтерес.

Згідно, пп. 1, 4 Статті 21 ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про доступ до публічної інформації" Плата за надання інформації,
1. Інформація на запит надається безкоштовно.
4. При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.
Згідно, п. 5.1. Статті19 ЗАКОНУ УКРАЇНИ "Про доступ до публічної інформації" - Оформлення запитів на інформацію, запит на інформацію має містити ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є.

Тому На підставі статей 1, 13, 19, 20, 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року та ст. 29 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про інформацію» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати безкоштовно наступну інформацію та документи, що становлять суспільний інтерес:

1) Список об"єктів нерухомості, які знаходяться на балансі Гореницької сільської ради з зазначенням точної адреси, розміру чи площі, а також форми права користування, з детальної інформацією та копіями договорів на право користування чи оренди з усіма наявними додатками та додатковими угодами, якщо такі об"єкти знаходяться у користуванні фізичних чи юридичних осіб.

2) Копії договорів оренди з усіма наявними додатками та додатковими угодами з фізичними особами, за якими Гореницька сільська рада в 2019 отримала орендну плату.

3) Загальну інформацію про отримання та використання коштів Гореницької сільською радою за період з січня по червень (включно) 2020 року по всім показникам доходів і видатків2) Детальну інформацію по видаткам Гореницької сільської ради про заробітні плати і премії співробітників сільської ради за період з січня по червень (включно) 2020 року. Розмір зарплат і премій прошу вказати окремо, помісячно та з зазначенням прізвищ та посад отримувача виплат.3) Детальну інформацію по видаткам Гореницької сільської ради про заробітні плати і премії співробітників будинку культури за період з січня по червень (включно) 2020 року. Розмір зарплат і премій прошу вказати окремо, помісячно та з зазначенням прізвищ та посад отримувача виплат.

4)Всі документи (накази, розпорядження, рішення тощо) , якими керується Гореницька сільська рада при нарахуванні премій та інших доплат до посадкового окладу співробітникам сільської ради та будинку культури (окремо) за період з січня по червень (включно) 2020 року .

5)банківські виписки, видаткові накладні та/або акти виконаних робіт по видаткам Гореницької сільської ради на всі оплачені кошти з бюджету Гореницької сільської ради в 2019 році по показнику видатків "Оплата послуг (крім комунальних)"

З повагою,

Слава Пуригін

Сектор забезпечення доступу до публічної інформації КОДА, Київська обласна державна адміністрація

1 Attachment

Гореничі-сільська рада,

1 Attachment

Доброго дня.
Прошу повідомити про отримання.
Дякую.

Гореничі-сільська рада,

1 Attachment

Доброго дня.
Прошу повідомити про отримання.
Дякуємо за звернення.