Запит до Лисичанської міської ради щодо ремонту доріг у 2017 році

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергей, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації», доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію. При цьому, згідно зі статтею 19 цього самого закону, запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Закон України «Про доступ до публічної інформації», забороняє обмежувати доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами. Розпорядження бюджетними коштами включає здійснення витрат з державного чи місцевого бюджету.

Відповідно до вищезазначеного прошу надати наступну інформацію, а саме:

1. Перелік доріг (адреси) в м.Лисичанськ Луганської області, на облаштування та ремонт (капітальні та поточні) яких були витрачені кошти в 2017 році,

2. Фінансовий та статистичний звіт виконання ремонтних робіт доріг у 2017 р. - включно із зазначенням суми коштів, які було витрачено бюджетом міста на облаштування та ремонт (капітальні та поточні) доріг в м.Лисичанськ Луганської області в 2017 році.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», прошу надати відповідь протягом 5 робочих днів з дня отримання запиту.

Наголошую, що відмова надати публічну інформацію, яка є відкритою у доступі, є порушенням Закону «Про доступ до публічної інформації». Створення штучних перепон є не тільки порушенням Закону України «Про доступ до публічної інформації», а й може свідчити про корупційну складову (ст.45, 60 Закону України «Про запобігання корупції»).
Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, буду змушений звертатись за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З метою економії бюджетних коштів,прошу відповідь поштою не надсилати, відповідь на запит та відскановані копії запитуваних документів прошу викласти на сайті https://dostup.pravda.com.ua .

З повагою до Вас,
Кошель Сергій Володимирович
Регіональний координатор
в Луганській та Донецькій областях в NGO Centre UA

Адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Курчатова, 7,
+38 093 576 15 52
https://www.facebook.com/profile.php?id=...

Лисичанск, Лисичанська міська рада

1 Attachment

Здравствуйте, .

--
С уважением,
Лисичанск mailto:[lugansk26 request email]