Запит_Київзеленбуд_заробітна_плата

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Петр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації», доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію. При цьому, згідно зі статтею 19 цього самого закону, запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.
Закон України «Про доступ до публічної інформації», забороняє обмежувати доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами. Розпорядження бюджетними коштами включає здійснення витрат з державного чи місцевого бюджету. Заробітна плата та інші виплати (премії, матеріальна допомога тощо) посадовим та службовим особам є витратами з бюджету.
Закон України «Про засади запобігання та протидії корупції», також забороняє відносити до інформації з обмеженим доступом відомості про розміри та види оплати праці зазначених осіб.
Закон України «Про оплату праці» дозволяє надавати відомості про оплату праці іншим особам, коли це передбачено законодавством.
Отже, інформація про заробітну плату, премії, матеріальну допомогу, будь-які інші виплати з державного чи місцевого бюджету працівнику державного органу або органу місцевого самоврядування не є конфіденційною, не може бути обмежена в доступі та підлягає наданню відповіді на запит.
Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закон України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу надати інформацію про розмір заробітної плати помісячно за період з 01.10.2023 по 01.04.2024 року включно із зазначенням складових заробітної плати (оклад, надбавки, премії, матеріальної допомоги тощо) працівників (генеральний директор, заступники генерального директора, начальники управлінь, відділів, секторів, працівники та інші) київського комунального об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «КИЇВЗЕЛЕНБУД».

З повагою,

Петр

Доброго дня!

Згідно Вашого листа (вих. №077/226-1425 від 16.04.2024) продовжено розгляд запиту до 20-ти робочих днів. Таким чином, прошу надати відповідь на запит на інформацію від 15.04.2024 згідно чинного законодавства та у визначені строки.

З повагою,

Петр Авен

Відділ з документообігу,

3 Attachments

Доброго дня. Надсилаємо відповідь повторно

показати цитоване