Запит кошториснрї документації та технічних умов на ремонт прибудинкової території

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Olga, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Копії кошторисної документації на ремонт (асфальтування) траншеї біля 3 під'їзду будинку №15 по вулиці Медової печери, 15.
- Перелік технічних умов та стандартів, якими керується Личаківська районна адміністрація та підрядник у формуванні кошторису та обсягу робіт, а також оцінці їх якості.
- Копію відповідного договору з підрядною організацією та акту виконаних робіт.
- Склад комісії (прізвища, імена та посади її членів), котра проводила перевірку якості робіт з асфальтування названої вище ділянки.

З повагою,

Olga

Личаківська райадміністрація

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти