Запит на інформацію

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

народ України
безпосередня влада народу
Жива Людина ,Максим Вікторович Новицький.
04200 м.Київ вул.Дубровицька 5 кв.83
Email:[email address]

Офіс Президента України вул. Шовковична, 12, м. Київ mailto:[email address]

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ
Згідно ЗУ «Про доступ до публічної інформації»,
та ЗУ «Про інформацію»

Волевиявлення
Я, людина зі власним ім’ям Максим, ПОВІДОМЛЯЮ Вас, про те, що згідно статті 6 «Загальної декларації прав людини» (ООН 1948 року) та статті 16 «Міжнародного пакту про громадянські та політичні права» (ООН 1966 року) - ДЕ Б Я НЕ ПЕРЕБУВАВ, МАЮ ПРАВО НА ВИЗНАННЯ МОЄЇ ПРАВОСУБ'ЄКТНОСТІ,«Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави». (Стаття 3 Конституції України).
«...Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами...». (Стаття 5 Конституції України).
«Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та
законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей».
(Стаття 68 Конституції України).
«Народне волевиявлення здійснюється через вибори, референдум та інші форми безпосередньої демократії». (Стаття 69 Конституції України).:
- мій правовий статус – Людина;
- моя правосуб’єктність – Людина.
Від: Людини зі власним ім’ям Максим, діючій у міжнародному правовому статусі Людини
Звертаю Вашу увагу на те, що Я, діючи у міжнародному правовому статусі Людини з повними правами - не є юридичною фікцією: «фізична особа», «особа», «громадянин», «громадянин України», «особа без громадянства», «мігрант», «апатрид», «не встановлена особа», «іноземець». Забороняю застосовувати до мене правові презумпції та фікції.

Запит

Згідно статті 3 Конституції України «Держава (в особі посадових осіб всіх її органів) відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави», тому
Керуючись ст.ст.3, 5 ,8, 13, 14, 19, 22, 23, 28, 32, 34, 40, 69 Конституції України, ст. ст. 2, 5, 10, 20, Закону України "Про інформацію", ст. ст. 3, 4, 5, 10, 14, 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації"
Доручаю надати інформацію (завірену належним чином уповноваженою посадовою особою)

1.Копію рішення Президії Верховної Ради УРСР/СРСР
а)про вихід із громадянства УРСР/СРСР живої дитини Максима Вікторовича Новицький,2007-го року народження, котрий постійно проживає в м. Київ
б)про втрату громадянства УРСР/СРСР живої дитини Максима Віктовича Новицького, 2007-го року народження, котрий постійно проживає в м. Київ
в)про позбавлення громадянства УРСР/СРСР живої людини, Максима Вікторовича Новицького ,2007-го року народження, котрий постійно проживає в м. Київ
за період часу з 19 чераня 2007 року по 19 лютого 2024 року.
2.Копію рішення з Адміністрації (Офісу) Президента України про надання громадянства України живій людині Максиму Вікторовичу Новицькому, котрий постійно проживає в м.Київ вул.Мукачівська буд.6 кв.48
на період часу з 19.06.2007 року по 15.02.2024 року.
Якщо, ця інформація відноситься до інформації з обмеженим доступом, то надати наказ на її обмеження.
Якщо ця інформація містить персональні дані, то приберіть в документах персональні дані і надати документи без персональних даних.
Вимагаю надати відповідь в п’ятиденний термін, в повному обсязі, в хронологічній послідовності до вищевказаних пунктів та надіслати в паперовому вигляді на адресу: Людині ,Живому Мужчині Максиму Вікторовичу Новицькому за адресою: 04200 м.Київ вул.Дубровицька 5 кв.83
Посадові особи, які надають відповідь не мають права відносити безпосередню владу до інструкцій та законів «Про звернення громадян» та повинні надавати інформацію у повному обсязі безкоштовно.
У разі відхилення мого запиту або залишення без обґрунтованої відповіді, або неповноти надання відповіді на прохання у запиті по кожному пункту, буду вимушений звернутися у відповідні державні компетентні органи для відновлення своїх порушених прав з віднесенням всіх витрат на ваш рахунок.
Народне волевиявлення є обов’язковим до виконання на всій території України, остаточним і не може бути оскаржене.

З повагою,Жива Людина Максим Вікторович Новицький
П’ятнадцяте лютого 2024 року

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ,

1 Attachment