Запит на інформацію

Жінка Ірина

Доброго дня!

Згідно ст.34 і ст.40 Конституції України, ст. 3, 4, 5, 19, 20, 21, 22 чинних для вас ЗУ «Про доступ до публічної інформації» та ст. 5, 9, 17, 27, 28, 29, 30, 31 ЗУ «Про інформацію» вимагаю протягом п'ятиденного терміну надати відповідь, належним чином оформлену згідно законодавства України, у повному обсязі, у хронологічній послідовності, в порядку до поставлених питань:

1) Надати вичерпну інформацію відносно того, хто є власником або балансоутримувачем трьохповерхового багатоквартирного житлового будинку та прибудинкової території за адресою: Одеська область, місто Котовськ [Подільськ], вулиця Говорова, будинок 1а, індекс [66302].

2) Надати вичерпну інформацію відносно того, хто є власником або балансоутримувачем земельної ділянки під житловим будинком за адресою: Одеська область, місто Котовськ [Подільськ], вулиця Говорова, будинок 1а, індекс [66302].

Звертаю Вашу увагу, що у даному випадку відмова у наданні інформації є порушенням мого права, гарантованого законодавством. За такі дії передбачена адміністративна відповідальність, яка покладається на винну особу, тобто працівника розпорядника (ст. 212-3 КУпАП).
У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.
Відповідь на цей запит на інформацію надати в хронологічному порядку поставлених питань та направити мені електронною поштою в передбачений Законом 5-денний термін.

Автор: Ірина

РВ ФДМУ по Одеській та Миколаївській обл. (офіс), Фонд державного майна України

2 Attachments