Запит на інформацію

Жінка Ірина

Доброго дня!

На підставі норм міжнародного права, статей 34 та 40 Конституції України, статей 3, 4, 5, 21, 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації", які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи знаходиться на обліку в ДЕРЖАВНІЙ ПОДАТКОВІЙ СЛУЖБІ УКРАЇНИ суб'єкт з назвою об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) "Каштан" за адресою: Одеська область, місто Котовськ [Подільськ], вулиця Говорова, будинок 1а?

2. Коли ОСББ "Каштан" (за адресою: Одеська область, місто Котовськ [Подільськ], вулиця Говорова, будинок 1а) подало до контролюючих органів за основним місцем обліку платника податків повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП, в якому надало відомості щодо наявних у власності або користуванні земельних ділянок, житлових будинків та нежитлових будівель, які експлуатуються ОСББ, приміщень, що здаються в оренду або орендуються тощо? Надати скан-копію цих документів.

Звертаю Вашу увагу, що у даному випадку відмова у наданні інформації є порушенням мого права, гарантованого законодавством. За такі дії передбачена адміністративна відповідальність, яка покладається на винну особу, тобто працівника розпорядника (ст. 212-3 КУпАП).
У випадку, якщо з якихось причин не можливо надати відповідь – письмово вказати причину, або перенаправити (переадресувати) запит за належністю, відповідно до вимог Закону «Про доступ до публічної інформації», до розпорядника відповідної інформації.
Відповідь на цей запит на інформацію надати в хронологічному порядку поставлених питань та направити мені електронною поштою в передбачений Законом 5-денний термін.

Автор: Ірина

answer, Державна податкова служба України

1 Attachment