Запит на інформацію

Жінка Ірина

Доброго дня!

На підставі норм міжнародного права, статей 34 та 40 Конституції України, статей 3, 4, 5, 21, 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації", які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Надати інформацію щодо нормативно-правових підстав формування та ведення інтегрованої інформаційно-пошукової системи МВС «ІПНП АРМОР» (Автоматизоване Робоче Місце Оперативного Робітника).

2) Надати інформацію щодо нормативно-правових підстав перевірки громадян
поліцейськими через реєстр «Оберіг».

Звертаю Вашу увагу, що у даному випадку відмова у наданні інформації є порушенням мого права, гарантованого законодавством. За такі дії розпорядника передбачена адміністративна відповідальність, яка покладається на винну особу, тобто працівника розпорядника (ст. 212-3 КУпАП).
Попереджаю, що все, що розміщено на веб-сайтах не має юридичної сили (ст.94 Кодексу адміністративного судочинства від 06.07.2005 № 2747-IV), тому забороняю надавати посилання на веб-сайти, веб-сторінки тощо.
Відповідь на цей запит на інформацію надати в хронологічному порядку поставлених питань та направити мені електронною поштою в передбачений Законом 5-денний термін.

Автор: Ірина

МІА СЕД, Національна поліція України

2 Attachments

Ірина "Оберіг" А

Жінка Ірина

Доброго дня!

Нагадую юридичній особі з назвою "Національна поліція України" про ЗУ Про доступ до публічної інформації, а саме Стаття 19. Оформлення запитів на інформацію пункт 5. Запит на інформацію має містити:

1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Забороняю застосовувати до мене статус фізичної особи або громадянина України!
Забороняю порушувати мої інформаційні права та приховувати інформацію!
Ви порушуєте норми міжнародного права, ст. 34 та 40 Конституції України, ст. 3, 4, 5, 21, 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації".
Надати відповідь згідно норм права!

Автор: Ірина

Жінка Ірина

Доброго дня!
Не надано відповіді згідно норми міжнародного права, ст. 34 та 40 Конституції України, ст. 3, 4, 5, 21, 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації".

Автор: Жінка Ірина