Запит на інформацію

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Шулятицька Ганна Валеріївна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Шулятицька Ганна Валеріївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Керуючись Законом України "Про доступ до публічної інформації " прошу надати мені повну та достовірну інформацію про перелік вільних земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилого будинку у с. Крюковщина, а також вказати їх розміри та місце розташування (графічні матеріали) для можливості скористання ст. 118 та ст. 121 земельного кодексу України.

У разі відсутності вільних земельних ділянок, прошу надати мені достовірну інформацію, що підтверджує відсутність вільних земельних ділянок.

Відповідно до ст. 19 Закону України "Про доступ до публічної інформації " прошу надати мені повний перелік громадян (їх прізвища, ім'я та по-батькові), розмір земельних ділянок та місце їх розташування, які ці громадяни отримали у межах норм безоплатної приватизації земельних ділянок у с. Крюковщина з 01.01.2016 року по 14.11.2017 рік .

Також прошу надати рішення сессій , на підставі яких , ці громадяни отримали дані земельні ділянки.

Запитувану інформацію прошу надати у визначений законом строк : 5 робочих днів, у письмовому вигляді на електронну пошту.

Ознайомлена з вимогами Закону України “Про доступ до публічної інформації щодо відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк копій документів обсягом більш як 10 сторінок.

Я, гр. Шулятицька Ганна Валеріївна ознайомлена з нормами Закону України " Про захист персональних даних " та добровільно даю дозвіл на обробку своїх персональних даних.

15.11.2017

З повагою,

Шулятицька Ганна Валеріївна

Вита Фостенко, Крюківщинська сільська рада

1 Attachment

--- Пересылаемое сообщение ---
От кого: Вита Фостенко <[1][Крюківщинська сільська рада request email]>
Кому: "Іван Миколайович Михайлюк" <[2][email address]>
Тема: Fw: шулятицька
Дата: 13 декабря 2017, 12:01:48

--- Пересылаемое сообщение ---
От кого: женя ломинский <[3][email address]>
Кому: "Вита Фостенко" <[4][Крюківщинська сільська рада request email]>
Тема: шулятицька
Дата: 13 декабря 2017, 11:57:44

References

Visible links
1. mailto:[Крюківщинська сільська рада request email]
2. mailto:[email address]
3. mailto:[email address]
4. mailto:[Крюківщинська сільська рада request email]

Шулятицька Ганна Валеріївна

Доброго дня!

Вы ничего не написали по поводу свободных участков. Они есть в наличии или их нет ?

З повагою,

Шулятицька Ганна Валеріївна