Запит на інформацію щодо законності встановленного знаку дорожнього руху 3.34 "Зупинку заборонено"

Костянчук Владислав

Доброго дня!

Відповідно до ст. 40 Конституції України, усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов’язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.
Згідно зі ст. 5 Закону України «Про інформацію», кожен має право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення, зберігання та захисту інформації, необхідної для реалізації своїх прав, свобод і законних інтересів. Реалізація права на інформацію не повинна порушувати громадські, політичні, економічні, соціальні, духовні, екологічні та інші права, свободи і законні інтереси інших громадян, права та інтереси юридичних осіб.
Згідно зі ст. 1 Закону України «Про звернення громадян», громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

На підставі вищевикладеного, та згідно статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- щодо законності встановлених знаків дорожнього руху 3.34 "Зупинку заборонено" за адресою м.Київ, вул. Кропивницького (з обох напрямків руху).
- реквізити нормативних актів відповідно до яких знак був встановлений.

Адреса і координати встановлених знаків взяті в сервісі Google Maps - вулиця Кропивницького
Київ, Київська область, 0100450,44106° Пн, 30,52478° Сх

Зона дії знаків обмежує мешканців будинків в користуванні прибудинковою територією (паркувальними місцями) за адресою вулиця Кропиницького.

З повагою,

Костянчук Владислав

УПП у м.Києві ДПП, Патрульна поліція України

1 Attachment

Департамент транспортної інфраструктури,

2 Attachments