ЗАПИТ на отримання публічної інформації (приміщення школи Покрови)

Пономарева Олена

Львівська обласна державна адміністрація
79008, Львів, вул. Винниченка, 18

ПІБ: Голова ГО «Батьківська рада Львівщини» Пономарева О.В.
ел.адреса: [email address]
[email address]

ЗАПИТ
на отримання публічної інформації
(приміщення)

На сайті Львівської обласної державної адміністрації оприлюднена інформація, що 18 грудня 2019 року відбулось перше засідання робочої групи під головуванням заступника голови Львівської ОДА Івана Собка зі створення інноваційної моделі супроводу дітей та молоді з особливими потребами, в тому числі з інвалідністю, створення соціально-освітнього комплексу для дітей та молоді з особливими потребами на базі КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покрови».
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, у зв’язку з суспільним резонансом ситуації, що виникла по школі для глухих дітей - КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покрови», прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надайте інформацію щодо приміщень навчальних закладів:

1.1. в яких навчаються учні/вихованці/здобувачі освіти КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покрови» та інших приміщень, які виділені для потреб школи Покрови (усі кабінети та кімнати, вкажіть їх кількість, площу та призначення):
1.1.1 Кількість класів;
1.1.2 Спортзал;
1.1.3 Їдальні;
1.1.4 Бібліотека;
1.1.5 Навчальні кімнати;
1.1.6 Кімнати віддиху;
1.1.7 Господарські приміщення;
1.1.8 Кабінети/кімнати педагогів, адміністрації, директора;
1.1.9 Тощо.

1.2. в яких навчаються учні/вихованці/здобувачі освіти освітньо-соціально-культурного центру святого Антонія (далі – Центр), розміщеного у приміщенні КЗ ЛОР ʺЛьвівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покровиʺ (зокрема, вказати кількість приміщень, які виділені під Центр, під які саме потреби (класи, кабінети фізкультури, кабінети адміністрації тощо):
1.2.1 Кількість класів;
1.2.2 Спортзал;
1.2.3 Їдальні;
1.2.4 Бібліотека;
1.2.5 Навчальні кімнати;
1.2.6 Кімнати віддиху;
1.2.7 Господарські приміщення;
1.2.8 Кабінети/кімнати педагогів, адміністрації, директора;
1.2.9 Тощо.

2. Надайте інформацію чи має факт спільного використання приміщень КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покрови» учнями школи Покрови та відвідувачами Центру

Інформацію просимо надавати, зберігши нумерацію поставлених запитань, на електронні адреси, вказані на початку цього листа.

Якщо, ця інформація відноситься до інформації з обмеженим доступом, то надати наказ на її обмеження.
Якщо ця інформація містить персональні дані, то приберіть в документах персональні дані та надайте документи без персональних даних.
Якщо деякі з вищезазначених документів відсутні - чітко напишіть, що вони відсутні.
Згідно з частинами 1 і 4 статті 20 Закону № 2939 розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів із дня отримання запиту.

З повагою,
Голова ГО «Батьківська рада Львівщини»

27 серпня 2020 О.Пономарева