ЗАПИТ на отримання публічної інформації (спортзал школи Покрови)

Пономарева Олена

Львівська обласна державна адміністрація
79008, Львів, вул. Винниченка, 18

ПІБ: Голова ГО «Батьківська рада Львівщини» Пономарева О.В.
ел.адреса: [email address]
[email address]

ЗАПИТ
на отримання публічної інформації
(спортзал)

На сайті Львівської обласної державної адміністрації оприлюднена інформація, що 18 грудня 2019 року відбулось перше засідання робочої групи під головуванням заступника голови Львівської ОДА Івана Собка зі створення інноваційної моделі супроводу дітей та молоді з особливими потребами, в тому числі з інвалідністю, створення соціально-освітнього комплексу для дітей та молоді з особливими потребами на базі КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покрови», у якій навчаються глухі діти.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, у зв’язку з суспільним резонансом ситуації, що виникла по школі для глухих дітей - КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покрови», прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Інформацію щодо спортивного залу в КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покрови» (надалі – школа Покрови):

1.1. Вкажіть, де знаходиться в якому саме класі/кабінеті, на якому поверсі функціонує спортзал для учнів школи Покрови, вкажіть його площу (за наявності надайте копії підтверджуючих документів);

1.2. Вкажіть, чи передбачені і чи проводяться уроки/навчання/тощо в спортзалі школи Покрови для учнів/вихованців освітньо-соціально-культурного центру святого Антонія, розміщеного у приміщенні КЗ ЛОР ʺЛьвівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покровиʺ (за наявності надайте копії підтверджуючих документів);

1.3. Вкажіть в якому приміщенні/класі/кабінеті проводяться уроки/навчання/тощо учнів/вихованців освітньо-соціально-культурного центру святого Антонія, розміщеного у приміщенні КЗ ЛОР ʺЛьвівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покровиʺ, вкажіть його площу (за наявності надайте копії підтверджуючих документів);

1.4. Вкажіть, в якому саме класі/кабінеті, на якому поверсі функціонував спортзал для учнів школи Покрови до появи в приміщенні школи Покрови центру святого Антонія (за наявності надайте копії підтверджуючих документів);

1.5. Вкажіть, чи планувався ремонт і облаштування спортзалу в іншому класі/кабінеті для учнів школи Покрови до появи в приміщенні школи Покрови центру святого Антонія. Вкажіть де саме. Надайте копії відповідних підтверджуючих документів.

1.6. Надайте інформацію чи передбачались кошти на ремонт і облаштування спортзалу для учнів школи Покрови у 2016-2020 роках, інформацію щодо їх фінансування та використання (окремо вказати по сумі освітньої субвенції, по сумі обласного (інших) бюджетів, інших коштів), вкажіть, скільки коштів профінансовано і скільки витрачено на ремонт, скільки на облаштування спортзалу та закупівлю інвентарю. Надайте копії відповідних підтверджуючих документів.

1.7. Надайте інформацію чи передбачались кошти на ремонт і облаштування спортзалу (спортивної кімнати, кімнати фізпідготовки, реабілітації тощо) для учнів/вихованців освітньо-соціально-культурного центру святого Антонія у 2016-2020 роках, інформацію щодо їх фінансування та використання (окремо вказати по сумі освітньої субвенції, по сумі обласного (інших) бюджетів, інших коштів), вкажіть, скільки коштів профінансовано і скільки витрачено на ремонт, скільки на облаштування спортзалу та закупівлю інвентарю. Надайте копії відповідних підтверджуючих документів.

Інформацію просимо надавати, зберігши нумерацію поставлених запитань, на електронні адреси, вказані на початку цього листа.

Якщо, ця інформація відноситься до інформації з обмеженим доступом, то надати наказ на її обмеження.
Якщо ця інформація містить персональні дані, то приберіть в документах персональні дані та надайте документи без персональних даних.
Якщо деякі з вищезазначених документів відсутні - чітко напишіть, що вони відсутні.
Згідно з частинами 1 і 4 статті 20 Закону № 2939 розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів із дня отримання запиту.

З повагою,
Голова ГО «Батьківська рада Львівщини»

27 серпня 2020 О.Пономарева