ЗАПИТ на отримання публічної інформації (фінансування школи Покрови)

Пономарева Олена

Львівська обласна державна адміністрація
79008, Львів, вул. Винниченка, 18

ПІБ: Голова ГО «Батьківська рада Львівщини» Пономарева О.В.

ел.адреса: [email address]
[email address]

ЗАПИТ
на отримання публічної інформації
(фінансування)

На сайті Львівської обласної державної адміністрації оприлюднена інформація, що 18 грудня 2019 року відбулось перше засідання робочої групи під головуванням заступника голови Львівської ОДА Івана Собка зі створення інноваційної моделі супроводу дітей та молоді з особливими потребами, в тому числі з інвалідністю, створення соціально-освітнього комплексу для дітей та молоді з особливими потребами на базі КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покрови», у якій навчаються глухі діти.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, у зв’язку з суспільним резонансом ситуації, що виникла по школі для глухих дітей - КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покрови», прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію щодо бюджетних коштів, що були передбачені на забезпечення освітнього процесу та матеріально- технічне забезпечення у 2017, 2018, 2019 та станом на 01.09.2020:
1.1. КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покрови» (окремо вказати по сумі освітньої субвенції, по сумі обласного (інших) бюджетів, а також, на що конкретно їх передбачено);
1.2. освітньо-соціально-культурного центру святого Антонія, розміщеного у приміщенні КЗ ЛОР ʺЛьвівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покровиʺ (окремо вказати по сумі освітньої субвенції, по сумі обласного (інших) бюджетів, а також, на що конкретно їх передбачено).

2. Інформацію щодо бюджетних коштів, що були витрачені на забезпечення освітнього процесу та матеріально- технічне забезпечення у 2017, 2018, 2019 та станом на 01.09.2020:
2.1. КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покрови» (окремо вказати по сумі освітньої субвенції, по сумі обласного (інших) бюджетів, а також, на що конкретно їх витрачено. Також, вказати, коли, які і в яких приміщеннях були проведені ремонтні роботи (вказати назви/номери кімнат, кабінетів, тощо), куплене обладнання, тощо. Надайте копії відповідних документів).
2.2. освітньо-соціально-культурного центру святого Антонія, розміщеного у приміщенні КЗ ЛОР ʺЛьвівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покровиʺ (окремо вказати по сумі освітньої субвенції, по сумі обласного (інших) бюджетів, а також, на що конкретно їх витрачено. Також, вказати, коли, які і в яких приміщеннях були проведені ремонтні роботи (вказати назви/номери кімнат, кабінетів, тощо), куплене обладнання, тощо. Надайте копії відповідних документів).

3. Інформацію щодо коштів, що були передбачені, виділені, витрачені на забезпечення харчування та транспортування у 2017, 2018, 2019 та станом на 01.09.2020:
3.1. для КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покрови»
3.2. для освітньо-соціально-культурного центру святого Антонія, розміщеного у приміщенні КЗ ЛОР ʺЛьвівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покровиʺ.

Інформацію просимо надавати, зберігши нумерацію поставлених запитань, на електронні адреси, вказані на початку цього листа.

Якщо, ця інформація відноситься до інформації з обмеженим доступом, то надати наказ на її обмеження.
Якщо ця інформація містить персональні дані, то приберіть в документах персональні дані та надайте документи без персональних даних.
Якщо деякі з вищезазначених документів відсутні - чітко напишіть, що вони відсутні.
Згідно з частинами 1 і 4 статті 20 Закону № 2939 розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів із дня отримання запиту.

З повагою,
Голова ГО «Батьківська рада Львівщини»

27 серпня 2020 О.Пономарева