ЗАПИТ на отримання публічної інформації (Центр та створення Комплексу на базі школи Покрови)

Пономарева Олена

Львівська обласна державна адміністрація
79008, Львів, вул. Винниченка, 18

ПІБ: Голова ГО «Батьківська рада Львівщини» Пономарева О.В.
ел.адреса: [email address]
[email address]

ЗАПИТ
на отримання публічної інформації
(Центр та створення Комплексу)

На сайті Львівської обласної державної адміністрації оприлюднена інформація, що 18 грудня 2019 року відбулось перше засідання робочої групи (надалі – робоча група) під головуванням заступника голови Львівської ОДА Івана Собка зі створення інноваційної моделі супроводу дітей та молоді з особливими потребами, в тому числі з інвалідністю, створення соціально-освітнього комплексу для дітей та молоді з особливими потребами на базі КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покрови» (надалі – Комплекс).
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, у зв’язку з суспільним резонансом ситуації, що виникла по школі для глухих дітей - КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покрови», прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Надайте інформацію та копії документів, згідно яких було створено вищевказану робочу групу.

2. Надайте інформацію та копії документів, що вказують на підстави, обставини та необхідність створення робочої групи.

3. Надайте інформацію та копії документів щодо персонального складу робочої групи (вказана інформація є суспільно-необхідною інформацією, є публічною, оскільки стосується публічних питань, використання публічних коштів та приміщення).

4. Надайте інформацію щодо кількості зустрічей робочої групи (вказаної вище). Надайте інформацію щодо учасників зустрічей. Надайте інформацію щодо результатів таких зустрічей, позицій та висновків зустрічей. Надайте копії протоколів. Вкажіть, коли відбуватиметься наступна така зустріч.

5. Надайте інформацію та копії документів щодо звернень/скарг/заяв/тощо батьків/представників/колективу КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покрови» щодо необхідності збереження КЗ ЛОР «Львівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покрови», як вузькоспеціалізованої школи.
6. Надайте копії відповідей на вищевказані звернення.
7. Надайте інформацію та копії відповідних документів щодо напрацювань по створенню Комплексу на базі освітньо-соціально-культурного Центру (інформація з сайту ЛОДА), розміщеного у КЗ ЛОР ʺЛьвівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покровиʺ, у якому будуть надаватись послуги денного перебування/догляду, повний пакет корекційної допомоги, трудова реабілітація тощо.

8. Надайте інформацію та копії відповідних документів щодо площі приміщень, які займе вищевказаний комплекс.

9. Надайте інформацію та копії відповідних документів, які свідчать, що створення Комплексу не обмежить права на доступну та якісну освіту глухих дітей.

10. Надайте інформацію та копії відповідних документів, на підставі яких та згідно яких створено та здійснює діяльність освітньо-соціально-культурний Центр святого Антонія, що розміщений у приміщенні КЗ ЛОР ʺЛьвівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Марії Покровиʺ; вкажіть, на базі якого Закладу Центр був створений; матеріально-технічною базою якого конкретно закладу користується Центр; інформацію щодо працівників, вкажіть інформацію про керівний склад та інших осіб, котрі отримують дохід за здійснення діяльності в Центрі, у яких розмірах.

Інформацію просимо надавати, зберігши нумерацію поставлених запитань, на електронні адреси, вказані на початку цього листа.

Якщо, ця інформація відноситься до інформації з обмеженим доступом, то надати наказ на її обмеження.
Якщо ця інформація містить персональні дані, то приберіть в документах персональні дані та надайте документи без персональних даних.
Якщо деякі з вищезазначених документів відсутні - чітко напишіть, що вони відсутні.
Згідно з частинами 1 і 4 статті 20 Закону № 2939 розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів із дня отримання запиту.

З повагою,
Голова ГО «Батьківська рада Львівщини»

27 серпня 2020 О.Пономарева