ЗАПИТ на отримання публічної інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій ПОЛЯКОВ, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сергій ПОЛЯКОВ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Запит про доступ до публічної інформації щодо витрат на ведення, копіювання і зберігання відеозаписів судових засідань з використанням СРС «Феміда».

Прошу надати, у вигляді витягу з КП «Д-3» перелік документів (інформацій, актів, службових записок, доповідних, протоколів нарад тощо) щодо:

1. Вартості 1 оптичного диску усіх видів (далі дисків), на які записуються відеоконференції судових засідань, в т.ч. ті, що проведені через ВКЗ.

2. Кількості дисків, що вирисовувалися за кожен рік роботи суду з 2019 року, та загальна вартість цих дисків.

3. Нормативів часу і витрат на оплату апарату суду для перенесення відеозапису на диск, реєстрації і зберігання цих дисків.

4. Нормативи часу і витрат на оплату апарату суду для проведення відеозапису судових засідань та відеоконференцій, здійснюваного засобами ВКЗ.

Відповідно до ч.1 ст.20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» «Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію про усі документи, що надходять чи створюються в суді, реєструються у КП «Д-3», а їхні електронні копії чи оригінали, скануються і приєднуються до відповідних карток КП «Д-3», ,а якщо вони були створені чи надійшли в електронному вигляді, то одразу приєднуються до КП «Д-3», з якого легко формується і звіт щодо цих документів, а вони самі, легко скачуються у вигляді електронних файлів, то не повинно виникати проблем із наданням інформації у встановлені строки.

Дана інформація, становить суспільний інтерес, а тому, відповідно до ч.4 ст.21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», при наданні особі інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.

З повагою,

Сергій ПОЛЯКОВ

Вищий антикорупційний суд

Доброго дня!
Ваш електронний лист надійшов до офіційної поштової скриньки Вищого антикорупційного суду 13.09.2023 о 09:26.
Дякуємо!

Вищий антикорупційний суд

5 Attachments

Добрий день!

Надсилаємо у вкладенні лист Вищого антикорупційного суду від 19.09.2023 №
03.11-06/121/2023 з додатком на 11 арк.

--

 

 

Юлія МАЛАХОВА

Головний спеціаліст відділу

забезпечення функціонування автоматизованої системи та електронного суду
управління

документообігу та організаційного забезпечення

апарату Вищого антикорупційного суду

 

+380 44 585 27 43

[1][ВАКС request email]

References

Visible links
1. mailto:[ВАКС request email]