Запит на отримання публічної інформації

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Сергій ПОЛЯКОВ, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Сергій ПОЛЯКОВ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Повідомити яким саме нормативним актом визначено ведення реєстру виконання судових рішень Пенсійним фондом України та відповідне переміщення черговості виплати заборгованності у вказаному реєстрі?
2.Чи ведеться реєстр виконання судових рішень Пенсійним фондом України по всіх рішеннях прийнятих судами в Україні чи окремо в кожній області і окремо кожним Головним управлінням Пенсійного фонду України?
3. За яких обставин може змінитись номер черговості виплати заборгованності у вказаному реєстрі?
4. За яких обставин може змінитись номер черговості виплати заборгованності у вказаному реєстрі не на користь пенсіонера?
5. Коли в останнє здійснювалась виплата заборгованності за судовими рішеннями Головним управлінням ПФУ в Харківській області та коли будуть здійснені нові виплати спрямовані на погашення заборгованності Головним управлінням Пенсійного фонду України в Харківській області?
6. Які заходи вживаються Головним управлінням Пенсійного фонду України в Харківській області для вирішення питання щодо виділення коштів та внесення відповідних змін до кошторису на погашення заборгованості з пенсійних виплат за рішеннями суду?
7. Які заходи вживаються Пенсійним фондом України для вирішення питання щодо виділення коштів та внесення відповідних змін до кошторису на погашення заборгованості з пенсійних виплат за рішеннями суду? Надати копії відповідних документів.
8. Яка процедура здійснення перерахунку та виплати пенсії, з урахуванням щомісячної доплати в розмірі 2000 грн., згідно постанови Кабінету Міністрів України від 14.07.2021 року № 713 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб», з урахуванням раніше виплачених сум, існує для виконання рішень суду в 2023 році? Як саме здійснюється такий розрахунок та чим це врегульовано (яким нормативним актом)?
Відповідь прошу надати попунктно.

З повагою,

Сергій ПОЛЯКОВ

Пенсійний фонд України

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]