Запит на публічну інформацію

Тетяна Короткова

Доброго дня!

На сайті https://kmb.ua/ua/about/ наголошено, що ПрАТ «ХК «Київміськбуд» — лідер будівельної галузі України. Найбільший та найвизначніший оператор ринку нерухомості.
На сторінці https://kmb.ua/ua/news/kievgorstroj-priz... зазначено, що Холдинговій компанії «Київміськбуд» присвоєно звання «Лідера галузі – 2019».
Відповідно до положень закону України "Про доступ до публічної інформації" (далі - Закон), суб'єкти господарювання, які займають домінуюче становище на ринку визнаються розпорядниками інформації для цілей цього Закону.
На сторінці https://kmb.ua/ua/news/igor-kushnir-obek... Голова правління – президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір наголосив, що усвідомлює свою відповідальність перед 13 тис. людей, які вклали гроші в «Укрбуд». Тим більше, Президент Володимир Зеленський сказав, що добудовувати об’єкти буде «Київміськбуд». Таким чином, ПрАТ «ХК «Київміськбуд» володіє інформацією, що становить суспільний інтерес і має надавати її за запитами на інформацію, у порядку, передбаченому цим Законом.

На сайті https://100realty.ua/uk/news/kiivmiskbud... розміщено допис про те, що «Київміськбуд» визначив проблемні будівництва «Укрбуду» і просить владу допомогти з їх добудовою.

На підставі статті 19 Загальної декларації прав людини, статті 34 Конституції України, статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, з метою реалізації своїх конституційних прав та отримання інформації, що становить суспільний інтерес, прошу надати завірену належним чином копію листа ПАТ ХК "Київміськбуд" від 24.01.2020 № 00172/0/2-20 з додатками.

З повагою,

Тетяна Короткова